GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE


GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE

Kısa vadede imza attığımız kapsamlı ve devamlı projelerle Berköz İnşaat Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. ismini sektörde duyurmayı başarmıştır.
Berköz İnşaat; evveliyatı tarım, ziraat, büyükbaş hayvancılık olan şirketimiz 2008 yılında Sakarya’ da kurulmuş olup, faaliyet alanına inşaat sektörünü ekleyerek hayata geçirdiği başarılı projeler ile inşaat sektöründe de bilinen ve önde gelen bir marka olmuştur.

Berköz İnşaat alanında eğitimli, deneyimli ve uzman kadrosuyla, hayat verdiği yaşam alanlarında uyguladığı inşaat teknikleri ve nitelikleriyle bölgemizde sadece kalitesini değil, güvenirliliğini de kanıtlamıştır.
Çalışma felsefemiz, her geçen gün büyüyen müşteri kitlemizle, en hızlı, en ekonomik, en etkin çözümler sunmak, yaptığımız işleri bir başlangıç olarak görüp müşteri memnuniyetini ilke kabul etmektir. 
Temelden bitişe kadar kaliteden ödün vermeden her türlü çalışmalarımızda farklı yaklaşımlar sunmak, çalışmalarımızı bilinçli ileriyi düşünerek sürdürmek, yapılan işlere gururla imzamızı atmak başlıca çalışma prensibimizdir.
 
İLKELERİMİZ
Berköz İnşaat bireylerin yaşam kalitesini ve refahını artırmak özveriyle başlayan işlerin mimari ve teknolojideki yeniliklere ayak uydurmasını sağlamak bunun yanında yatırımcılar için her zaman güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak sunduğumuz hizmetin her aşamasında kaliteye ve huzura dönüştüğünü göstermektir.
 
HEDEFLERİMİZ
Berköz İnşaat olarak bünyemizdeki faaliyet alanlarında lider bir kurum olmak; hizmet kalitesi, iş güvenliği, verimlilik ve çevre koruma bilincini artırmak, insan hayatının değerini yükselten yapılar inşa ederek, konut sahiplerinin memnuniyetini sağlamaktır. 
 
BERKÖZ İNŞAAT : Sakarya İnşaat, Daire, Kat Karşılığı Arsa, Tarla, Gayrimenkül, Satılık Daire, Temelden daire, apartman, Adapazarı
Copyright © 2018 BERKÖZ İNŞAAT

Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.